Odstúpenie zabehnutých a plne obsadených jasličiek

Cena v RK

Zobraziť fotogalériu (13 fotografií)

Ponúkame odstúpenie plne funkčných a obsadených jasličiek, ktoré sú úspešne na trhu 8 rokov. Dôvodom odstúpenia je zmena podnikateľských aktivít majiteľov jasličiek.

Jasličky sa nachádzajú v Bratislave – mestskej časti Podunajské Biskupice. Nachádzajú sa v dlhodobo prenajatých priestoroch rodinného domu, ktorý poskytuje rozlohu 200 m2 + vlastný dvor s trávnikom.
Rodinný dom má nasledovné miestnosti: herňa, šatňa, jedáleň, detská kúpeľňa s toaletami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaleta, miestnosť na cvičenie, spálňa a kancelária. Prenájom rodinného domu predstavuje 1200 € + 200 € za energie. V cene prenájmu je ako bonus od majiteľa starostlivosť o vonkajší dvor (kosenie trávy, zavlažovanie pozemku a podobne).

Odstúpenie je vrátane kompletného zariadenia a vybavenia jaslí a aj kancelárie (nábytok, hračka a podobne), vybavením dvora (preliezky, pieskovisko atď.). Vzhľadom k tomu, že ide o plne funkčné a zabehnuté s plnou obsadenosťou, stačí len jednoducho pokračovať v jej fungovaní ďalej, bez akýchkoľvek ďalších nákladov.

Vnútorné priestory sú vybavené online kamerovým systémom.

Odstúpenie zahŕňa kompletné zariadenie a vybavenie interiéru a exteriéru, web stránku a hosting, FB stránku, prístup k online kamerovému systému, databázu a administráciu súčasných klientov, podklady pre registráciu nového prevádzkovateľa podľa nového jasličkového zákona, všetky právne úkony a všetky poplatky spojené s odstúpením.


Kontakt: 0948 423 523

Email: eternity@eternityreal.sk

Podrobné informácie

1

6

200 m²

200 m²

firemné

aktívne

nie

tehla

zariadený

sledovať ponuku

0948 423 523

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Podunajské Biskupice
Bratislava - Podunajské Biskupice
firemné
Zvláštne nehnuteľnosti
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

ETERNITY RK

ETERNITY RK

Realitná Kancelária

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: 0948 423 523
E-mail: eternity@eternityreal.sk

všetky realitné ponuky makléra

ETERNITY Real Estate, s. r. o.
Karadžičova 24 A
821 08 Bratislava


Mobil: 0948 423 523
E-mail: eternity@eternityreal.sk
Web: www.eternityreal.sk