Pekný 3i byt, zasklená loggia, tichá ulica, Nejedlého ul., Dúbravka

exkluzívne

134.990,- €

kompletná cena, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

Exkluzívne na predaj ponúkame 3-izbový byt s loggiou a orientáciou na dve svetové strany, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou v slepej ulici v Bratislave, mestskej časti Dúbravka.

Podlahová plocha bytu predstavuje 69,46 m2 vrátane pivničnej kobky + loggia. Nachádza sa na 2. poschodí v 12-poschodovom zateplenom panelovom bytovom dome s dvoma výťahmi (osobný a nákladný).

Dispozícia:
Zo vstupnej chodby sa vchádza do kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatnú toaletu. Cez obývaciu izbu sa vchádza do druhej spálne. Na loggiu sa vychádza z kuchyne. K bytu prislúcha pivničná kobka, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu.

Orientácia bytu je nasledovná: okno jednej spálne je orientované na sever, zvyšné tri okná vrátane loggie sú orientované na východ.

Stav:
Byt prešiel pred cca 10 rokmi čiastočnou rekonštrukciou – plastové okná, kompletne zrekonštruované kúpeľňa a toaleta vrátane vodovodných rozvodov, vchodové dvere boli vymenené za masívne bezpečnostné s 12 bodovým uzamykaním, loggia bola zasklená 4 dielnymi sklenenými tabuľami v kovovom ráme, pričom prostredné sú posuvné do strán.

V rámci rekonštrukčných prác v bytovom dome bolo vykonané: komplexné zateplenie vonkajších obvodových stien domu, výmena všetkých pôvodných okien za plastové (schodištné aj pivničné). V roku 2017 bola v celom dome vykonaná kompletná výmena stúpačiek teplej aj studenej vody, plynu aj potrubia odpadu.

Lokalita:
Ulica Nejedlého je za domom slepá a to znamená, že pouličný dopravný ruch je obmedzený okrem príjazdov a odjazdov áut, parkujúcich pri dome. Dom je z troch strán obklopený stromovou zeleňou, čo v lete ochladzuje a osviežuje mikroklímu okolia. V susedstve domu sa nachádza základná škola a za ňou aj škôlka. Do oboch zariadení je z domu prístup po chodníku bez potreby vstupovania na vozovku miestnej komunikácie. Asi 100 metrov od domu je veľká nezastavaná, neohradená zelená plocha, vhodná na venčenie psíkov.

Kontakt: 0948 423 523

Email: eternity@eternityreal.sk

Podrobné informácie

2

12

3

72.46 m²

72.46 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

3 m²

áno

áno

panel

áno

B

plastové

severovýchodná

sledovať ponuku

0948 423 523

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Dúbravka
Bratislava - Dúbravka
Nejedlého
osobné
3-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

ETERNITY RK

ETERNITY RK

Realitná Kancelária

hovorím po slovenskyI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

Telefón: 0948 423 523
E-mail: eternity@eternityreal.sk

všetky realitné ponuky makléra

ETERNITY Real Estate, s. r. o.
Karadžičova 24 A
821 08 Bratislava


Mobil: 0948 423 523
E-mail: eternity@eternityreal.sk
Web: www.eternityreal.sk